Expres Kurye

Express kurye evrak alımı ve teslimatı arasında geçen sürede sadece size özel kurye hizmetidir çok acil arabayla yetişmesi neredeyse imkansız olan kurye gönderinizi istanbulun yoğun trafiğinde,bulunması zor karışık adreslerine teslimatını gerçekleştiren express motokurye hizmetidir.

Express kurye hangi durumlarda istenmeli;

Gönderiniz var ama zaman çok kısıtlı ve teslimatın mutlaka yapılması gerekli durumlarda express motorlu kurye istemelisiniz!

Ares Kurye ile Bir paketiniz var taşıma esnasında hiçbir şekilde zarar görmesini veya paketin estetiğinin,ambalajının bozolmamasını istiyorsanız budurumda expres kurye istemelisiniz!

Express kurye ile moto kurye arasındaki fark nedir?

Expres moto kuryeler bilgi,beceri ve tecrübe olduklarından daha hız olurlar ayrıca motorları bakımlı kendilerini kanıtlamış moto kuryelerden seçilirler aradaki fark budur.

Gönderi süresi ve Fiyat farkı nedir?

Yakın mesafe; Normal kurye taşıma süresi 90 dakika iken express kurye evrak taşıma süresi sadece 45 dakikadır.

Yakın mesafe fiyat; Normal kurye yakın fiyat 5 tl iken expresskurye fiyatı 10 tl dir

Uzak mesafe; Normal kurye taşıma süresi 180 dakikada teslimat yapılırken express moto kurye ise 90 dakika teslimatı yapılmaktadır.

Express moto kurye hizmeti;

Ücretsiz olarak bizi online canlı destek sağlıyoruz bilgisayarınızda mikrofon ve kulaklık var ise bizi ücretsiz arayınız.

Ares moto kurye abonesi olmak için tıklayınız

Express kurye istemek için telefon 0212 320 2626

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.