Kurye Programı

Kurye otomasyon programı!

Kendi bünyemizde 18 yılda geliştirdiğimiz kurye otomsyon programı satışa sunulmuştur diğer programlardan enaz %50 fazla özelliklere sahip olmasınarağmen fiyat olarak onlardan%50 daha ekonomiktir.

Diğerlerin de bulunmayan özellikler!
Entegre Gps araç takip: Entegre araç takip moto kuryelerin siparişle ilgili anlık bilgi amaçlı kullanılmakta olup hem kuryenin tam yerini görmek hemde müşterilere süre vermek amaçlı kullanılmaktadır.

Akıllı telefon takip(Andiroid),akıllı telefonla(ücretsiz sınırsız) mesajlaşma,akıllı telefonla entegre sipariş hareketleri takip etme kurye işbaşı.alınacak veya teslim edilecek siparişleri haritada görüntüleme,siparişin adresine beni götür navigasyonla,entegre çalışır kurye cari hareketler,kurye almaya gidiyorum,aldım,paket yap,bekletiliyorum,müşteriyi ara,operatörü ara,problem kanalını ara özellikleri diğer kurye otomasyon programlarından farkları.

Otomasyon Programın Genel Özellikleri

Kullanıcı sınırsız (yetki sınırlı veya sınırsız sayıda)
Müşteri ekleme sınırsız.

Bir Ana firma oluşturup ana firma altında şubeler ekleme!

Birden fazla şirket (örnek aynı çatı altında iki kurye firması varsa firmaları ayrı ekleme ve faturalandırma)

Fiyat tarifesi sınırsız(her müşteriye özel fiyat tanımlama imkanı)

Kurye ekleme %50 maaşlı,ciro garantili sınırsız,(maaşlı ve ciro garantili çalışanlara parttime,full time) çalıştırma imkanı.

Sipariş girme;Moto kurye sipariş,gün içi kargo,dağıtım toplu veya tektek,tahsilatlı sipariş tektek veya içe aktarma sistemiyle,süreli alımlı sipariş girişi(3 saat sonra alınacak sipariş girme bu sipariş alım saatine 30 dakika kala görünür veya 1 gün sonraya sipariş girme)

Operatör özellikleri kuryelere siparişi gönderme 1 sms,2 sesli okuma,3 akıllı telefona gönderme.

Sipariş planlama(ekrandaki siparişleri kuryelere planlama teslim den sonra, aldıktan sonra veya süreli 30 dakika sonra kuryenin üzerine at,planlanmış veya operatörün kuryeye gönderdiği siparişi kurye okumadıysa kurye görmedi operatörü sesli ikaz ,atılan siparişi süreli takip 30 doldu kurye siparişi almadıysa süresi doldu teslim etmedi sesli operatörü uyarır.

Siparişleri bölge bazlı görüntüleme.

Siparişe uygun kurye görüntüleme.

Kuryeye göre sipariş görüntüleme.

Aynı anda birden fazla siparişi kurye üzerine atabilme özelliği.

Kuryenin üzerindeki siparişleri hem listeden hem harita üzerinden görüntüleme .

Siparişin hızı tipi kalan süresi adres detaylarını görüntüleme,siparişleri harita üzerinde alım noktalarını görüntüleme aynı anda kuryelerin yerlerini görüntüleme imkanı sağlamaktadır.

İkinci kanal Özelliği .

Adresi bulamayan kuryelerin Problemlerini çözmek ve siparişlerin kordinat koyma ve düzeltme özellikle siparişi ve ya firmaların kordinatlarını ekleme düzltme harita üzerinden veya kordinat girişinden sipariş düzenleme iptal etme imkanı kuryelerin sorularını cevaplama imkanı.

Filitre:Girilmiş siparişin doğruluğunu kontrol etme kordinatlarını düzenleme ekranı bu özellik açık yada kapalı kullanma.

Kurye takip gps veya andiroit ile çalışan kuryeleri ister tek tek ister topluca hareketlerini gözetleme imkanı.

Kuryeleri ve üzerlerindeki evrakları izleyebilme ve internet üzerinden müşterilerinizin sipariş no ile gönderi sorgulayabilmeleri.

Personeliniz işe geliş çıkış saatleri ve cari hareketlerini izleyebilme.

Ulaşan siparişler için mail atma modülü, istenirse ek ücret karşılığı mesaj atabilme özelliği.

Günlük aylık yıllık gönderi raporları.

Sipariş grafiği sipariş tahmini(bugün kaç sipariş çıkacak)

Kurye Muhasebe;Muhasebe özelliği şunlardır,yapılmış siparişlerin faturalandırması ve faturanın yazdırılması,satılan pul veya sanal satışların takibi gelir giderleri takip etme.

Tahsilatlı siparişlerin tahsilatlarının kontrolü kuryeden alınması müşteriye ödenmesi.

Kuryelerin hesapları maaşlı kuryelerin çalışmalarını dakika bazlı oluşturulması %50 çalışanların hakedişlerinin carisine aktarılması,ciro garantili kuryelerin hareketlerinin takibi ve carisine aktarılma işlemleri otamatik yapmaktadır.

Gelir ve gider takipleri,Günlük gelirler ve gider takibi,müşteri ödeme takibi,(günü gelen veya geçen tahsilat hatırlatma)

Çok Ortaklı firmalar için gelir gider kontrolü isteyen ortak tüm gelir ve giderleri gözetler tek tek onaylar.

Sanal pullu çalışan firmaların sanal pullarının takip etme pulu azkalan firmaları sekretere hatırlatma gösterme sanal müşterilere kalan bakiye gönderme ve dahafazlası!

İşletim sistemleri;Otomasyon sisteminin çalıştığı işletim sistemleri şunlardır windows xp ve üzeri,linux sistemlerinde çalışmaktadır.

Kurye Otomasyon Fiyatı! Kurye otomasyon modül modül fiyatlandırılmaktadır,

Az kapsamlı modül; Özellikleri kullanıcı sınırsız,kurye ekleme sınırsız,müşteri ekleme sınırsız,fiyat tarifesi sınırsız,rapor sınırsız,muhasebe yok,gps yok andiroit sistem yok,online işlem yok cari hesap yok,mesaj sistemi yok,mail gönderme yok,kurye takip yok sadece sipariş girme siparişleri görüntüleme ve xlsx aktarma var kuryelerin cirolarını operatör ve listelerden görüntüleme var.

Operatör menüden hem kuryeleri harita üzerinden hem sesli sistem ve sıralı sistem üzerinden izleme ayrıca tüm kuryelerin almayagidiyorum,almaya vardım,aldım,teslime gidiyorum,teslime vardım,teslim ettim,süreçlerini izleme organize etme imanı sağlar.

Kullanıcı ekleme ve yetkilendirme istediğiniz kullanıcıya istediğiniz kadar yetki verme.

Kuryeler arası evrak devretme tek tek veya topluca bölge bazlı.

Fiyatı;2 500 tl +kdv 1 yıl garanti ve ömür boyu kullanımvar güncelleme yok.

Orta kapsamlı;Özellikleri kullanıcı sınırsız,kurye ekleme sınırsız,müşteri ekleme sınırsız,rapor sınırsız,muhasebe ful,mesaj sistemi var,gps yok,online hizmetler yok güncelleme yok.

Fiyat; 10 000 tl kdv dahil.2 yıl garanti ve ömür boyu kullanım güncelleme yok.

Tam kapsamlı; Full kapsamlı ve her yenilik veya eklemeler ilave edilir.

Fiyat; 20 000 tl kdv dahil.2 yıl garanti ve ömür boyu kullanım

Garanti; Sistemsel arızalar ve donanımsal arızalar garanti kapsamı dışındadır programsal arızalar ücretsiz uzak masa üstü bağlantısıyla giderilir.Donanımsal arızalar için 250 tl kullanıcıkaynaklı arızalar verilerin kurtarılması ve durumunda 500 tl ila 1000 tl hizmet bedeli alınmaktadır hizmet bedeli +kdv şeklindedir.

KURYE PROGRAMI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN : 0542 777 26 91 MEHMET ŞANLI İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.