İçeriğe geç

Ümraniye Pomem Parkur Kursu

İstanbul Ümraniye’de Bulunan Parkur Kursumuzla İletişime Geçerek Eğitim Alabilirsiniz.

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin;

İstanbul Ümraniye Pomem Parkur Kursu

Ümraniye Pomem Kursu Olarak 4 Yıldır Polis parkurlarında hizmet vermekteyiz. Uzman Eğitmen kadromuz, tam nizami parkur hazırlık kursu şubelerimiz ile her yıl 10.000’den fazla Polis adayını parkur mülakatlarına hazırlamaktayız. Ümraniye Pomem Parkur Hazırlık Kursu olarak POMEM Parkur Sınavlarında adaylarımızın başarılı olabilmesi için eğitim içerisinde Teknik ve Taktik çalışmalar, kondisyon kuvvet, birebir aynı parkur salonumuzda fotosel eşliğinde süre alımı gibi birçok imkan bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Şubelerimizin eğitmen kadrosu ve imkanları olarak en iyi ve önerilebilir parkur kursu olduğumuzu biliyor ve bu bağlamda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz!

Şubelerimize kayıt olupta en az Bir ay eğitim alan Polis adayının POMEM Mülakatında Başarılı olması kaçınılmazdır.

İstanbul Ümraniye Bekçilik Parkur Kursu

olarak en iyi şekilde sizleri zorlu Bekçi Parkur Mülakatına hazırlamaktayız. Uzman eğitmen kadromuz ve tüm imkanlara sahip Salonlarımız ile parkuru tam puan ile tamamlamaya hazır olun! Bekçi parkuru için bilgi alabilir, parkura bizimle hazırlabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Pmyo Parkur Kursu

Hazırlık Kursumuz aynı zamanda PMYO (Polis meslek yüksekokulu) mülakatlarınada hazırlık yapmaktadır. Parkur Kursumuz en iyi Polis Parkuru olmak için hergün kendini geliştirmektedir.

Uzman antrenörlerimiz PMYO parkurlarında öğrencilerin başarılı olabilmesi için tüm teknik donanıma sahiplerdir, bu yüzden öğrencilerimizin PMYO parkur mülakatını kazanması neredeyse %100’dür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir