Hakkımızda

Ares kurye isim hakkı ve telefonları Avrasya kurye ltd şti tarafından satınalınmıştır ares kurye ile hiçbir ilgimiz yoktur.Firmamız kurye sektörünün için den gelerek; bilgi, birikim ve tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen ve ihtiyaca göre hizmet vermektedir.
Firmamız bünyesinde 50  iç ve dış personel çalışmaktadır.

Dikkat; areskurye.com ve telefon hakları firmamız tarafından avrasya motor kurye ltd şti satınalınmıştır ares kurye ltd şti bağlantımız bukadardır.

Kurye sektöründe 9 yıl moto kurye olarak başka firmalarda sizlere hizmet verdik ve kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini Kendi şirketimiz de sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inan dığımız için Ares moto Kurye Ltd.Şirketini kurduk..

Ares Kurye Ltd.Şirketinin isim hakını ve telefonlarını 15.06.2014 tarihinden itibaren Avrasya kurye satınalmıştır kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana siz kıymetli müşterilerimizden aldığımız güçle 2006 yılı itibariyle P1 yetki belgemizi aldık daima hizmet için hazırız “Ares’le çalışın rahatlıkla tanışın!”

Misyonumuz: Müşterilerimizin memuniyeti için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında kuryetaşımacığılığı yapmak.

Vizyonumuz: Kurye sektöründe, İstanbul içinde ve çevresinde doğru planlama ve operasyon ile sektörün tercih edilne kurye firması olabilmek.

Değerlerimiz: Ülkemizin başlıca sorunları arasında yer alan trafik sorununa takılmadan müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına

* Güvenilirlik,
* Yüksek sorumluluk duygusu,
* Deneyim,
* Kalite bilinci,
* Sürekli gelişim inancı,
* İş ahlakına bağlılık,
* Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.