İçeriğe geç

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ares kurye 20.yıl

Firmamız kurye sektörünün için den gelerek; bilgi, birikim ve tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını anlamakta ve ihtiyaca göre hizmet vermektedir.Firmamız bünyesinde 50  iç ve dış personel çalışmaktadır.

Kurye sektöründe 9 yıl moto kurye olarak başka firmalarda sizlere hizmet vermiş olup kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini Kendi şirketimiz de sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inandığımız için Ares moto Kurye Ltd.Şirketini kurduk.

Ares Kurye Ltd.Şirketinin domain www.areskurye.com isim hakı 15.06.2017 tarihinden itibaren Avrasya kurye tarafindan satınalmıştır ares kurye ile hiçbir ilgimiz yoktur.

“Ares’le çalışın rahatlıkla tanışın!”

7/24 KUSURSUZ HİZMET

♦ 20 seneyi aşkın kuryelik tecrübemiz ve 50 adet iç ve dış personelimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Motorlu, arabalı ve yaya kuryelerimiz, iletmek istediğiniz her türlü gönderi, evrak ve hediye için bir tık uzağınızda !

Kaliteli

Hizmet kalitemizle her geçen gün kendimizi geliştirerek size daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Tecrübeli

20 Yıllık sektör tecrübemizle İstanbul’un her noktasında biz varız. Sizde bu deneyimden faydalanmak için hemen bizi arayın!

Uygun Fiyatlı

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında kurye taşımacılığı yapmak.

— Ares Kurye

Vizyonumuz

“Kurye sektöründe, İstanbul içinde ve çevresinde doğru planlama ve operasyon ile sektörün en tercih edilen kurye firması olabilmek.

— Ares Kurye

Mutlu Müşteriler
100

Bizi Takip Edebileceğiniz Sosyal Medya Hesaplarımız

İnstagram:ares.kurye

Facebook: Ares kurye

İletişim: 0212 320 45 01