Moto Kurye

Moto kurye hizmeti nedir;
Motorlu kurye İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde sizlerden online veya telefonla gelen siparişlerinizi alıp hızlı , dikkatli,temiz,sorunsuz,hasarsız, trafikten ve karmaşık adreslerden dolayı araçla yetişmesi zor durumlarda olan ,zarf,paket,davetiye,pasaport,uçak bileti vs lerin tümü adresine ulaşması sağlayan motorla çalışan işini ve istanbulu ve adreslerini iyi bilen kişidir.

Ares moto kurye 0212 320 45 01 telefon dan arayıp adınıza yapılması gereken moto kurye ile normal kurye yada express moto kurye işlerinizi merkezimize online veya telefonla bildirdiğinizde; operasyon merkezimiz adrese yakın olan motorlu kuryemizi çok kısa sürede sizin adresinize yönlendirir gönderinizi sizden teslim alır evrak taşıma poşetine koyar ve alıcıya isim imza karşılığında teslim eder.
Ayrıca sizin isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten diğer başka bir adrese kurye hizmeti vermekteyiz. (Ekstra ücret alınmaz)
Moto kurye teslimat bilgileri!!!
Moto kuryemiz gönderiyi adresine ulaştırıp isim imza aldığında Ares kurye sipariş bölümüne bildirir.
Teslimat bilgisi ve Raporlama ve online sipariş!!
Adreslerine ulaşan siparişler acil ise telefonla normal ise email msn ve kendimize ait ares messenger dan sizlere bildirilir.
Online sipariş ve takibi; Ares kurye ana sayfasından veya ares toolbar dan kullanıcı adı şifreyle giriş yapıp online olarakta kendiniz sipariş bırakabilirsiniz ,teslimat durumunu,cari hareketlerinizi izleye bilirsiniz.
Yeni hizmet!!!
Ücretsiz olarak bizi telefonla arama imkanı sağlıyoruz bilgisayarınızda mikrofon ve kulaklık var ise bizi ücretsiz arayınız.
Ares moto kurye abonesi olmak için tıklayınız
Moto kurye istemek için 0212 320 45 01

Diğer hizmetler Express kurye,Özel kurye,Normal kurye