Özel Kurye

Özel Kurye Nedir ?

Özel kurye çok hızlı kurye servisidir diğer adı vip kurye dir.

Bir seferlik gönderi, bir seferlik taşıma yada bir günlük kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size hizmet veren kurye hizmet şeklidir. Özel kurye ile gün içerisinde istediğiniz anda istediğiniz bölgeye evrak, zarf, mektup, fatura, irsaliye vb aklınıza gelecek hertürlü gönderilerinizi özel kurye ile adreslere gönderip hem zaman hemde ekonomik anlamda tasarruf sağlayabilirsiniz.

ozel-kurye

Özel kurye hizmetimiz istanbul içerisindeki bütün semtlerde geçerli olup kuryeyi istediğiniz semte yakınlık uzaklık farketmeden gönderebilirsiniz. Sizinde bu tarz kurye ihtiyacınız olması durumunda bizden özel kurye talebinde bulunabilirsiniz.ozel-motor-kurye

Özel kuryenin evrak teslimat süresi çok hızlıdır hava şartlarına ve evrağın teslim edileceği semte bağlı olarak değişir. Motor kurye ye evraklarınızı toplu olarak verip kurye toplu bir şekilde semtlere dağıtımını gerçekleştirir.

Özel moto taksi kurye ayrıca istanbulda sürekli yoğunlaşan trafik sorunu yüzünden özel kuryelermizi moto taksi gibi kullanıp gitmek istediğiniz bir adresten başka bir adrese moto kuryemiz sizi trafikte hiç beklemeden gideceğiniz adrese çok kısa sürede götürür. 7/24 hiç farketmeden özel kurye ( moto taksi ) talebinde bulunabilirsiniz.

Bu Şekilde firmamızdan özel kurye ( moto taksi ) talebinde bulunan birçok sanatçı ve normal kişiler bulunmaktadır. Ünlü sanatçılarımız acil başka bir adrese gitmek istediği an bizden kurye talebinde bulunarak hiç trafikte arabasında beklemeden gideceği adrese kuryemiz çok kısa sürede ulaştırmaktadır.

Ares kurye özel kurye hizmetimizin ücreti normal kurye ücretinin 4 katıdır.

 

Özel Kurye ile ilgili detaylı bilgi almak için :

Mesai Saatleri İçerisinde :

0212 320 26 26